Mesleki Geleceğimiz ve Tekelleşmeye İzin Vermemek İçin Cimer'den sesimizi duyuruyoruz.
23 Şubat 2022 Çarşamba
Mesleki Geleceğimiz ve Tekelleşmeye İzin Vermemek İçin Cimer'den sesimizi duyuruyoruz.
Değerli meslektaşlarımız Göz ve görme sağlığı hizmetlerinin ticarileşmesini engellemek, optik sektöründeki tekelleşme ve haksız rekabetin önüne geçilmesi amacıyla Birlik ve Odalarımız tarafından hazırlanan Meslek Kanunu taslağının yasalaşması için var gücümüzle çalışıyoruz.
Süreçten başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın ve tüm yetkililerin haberdar olması kamuoyuna kendimizi doğru anlatmak adına çok önemlidir.
Bu nedenle CİMER üzerinden yapacağımız her bir başvuru bizi daha güçlü kılacaktır.
Aşağıda sizlerle paylaşılan linkten Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezine E-Devlet şifrenizle bağlanarak aşağıdaki adımları izleyerek başvurunuzu yapmanızı önemle rica ederiz.
- CİMER giriş yapmak için tıklayınız..- Görüş-Öneri Seçeneğini işaretleyiniz..- Ad Soyadı ve İletişim Bilgilerinizi ve diğer istenen bilgileri eksiksiz doldurunuz ve ilerleyiniz..- CİMER Başvuru Dikçesini kopyalamak için tıklayınız.. - ''Başvuru Detayı'' bölümündeki metin kutucuğuna kopyaladığınız metni yapıştırıp metin yerleşimi unvan, ad-soyad vb. gerekli düzenlemeleri yaparak ilerleyin..- ''Başvuruyu Tamamla'' bölümünde metin kutucuğunun altındaki bölümden başvuruyu göndermek istediğiniz kamu kurumu olarak Sağlık Bakanlığını seçtikten sonra yasal bilgilendirmeyi okudum, kabul ediyorum kutucuğu işaretleyerek başvurunuzu tamamlayınız..- Zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.
Bilgilerinize